Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET USI CONFORM COMANDA NR.7/11

Număr anunț
DA21764700
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.975 RON
Valoare atribuită
42.975 RON
Data publicării
16.11.2018 07:34
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.975 RON

din 42.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.