Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tiparituri conferinta Bacau
- Număr anunț
- DA21758651
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- HERCIU RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO28123470)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.052 RON
- Valoare atribuită
- 2.052 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 12:55
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.052 RON
din 2.052 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro