Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consultanță juridică, asistență juridică în problemele pentru care se solicită consultanța sau asist
- Număr anunț
- DA22326364
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AVOCAT PURICE ELENA-CRISTINA (CUI 21943618)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 10:33
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro