Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de auditare a situaţiilor financiare anuale ale F.R.D.S. pentru anii 2018 - 2020
- Număr anunț
- DA22323877
- Autoritate contractantă
- FONDUL ROMAN DE DEZVOLTARE SOCIALA (CUI 11318329)
- Furnizor / câștigător
- PRO LIDER AUDIT SRL (CUI RO21668259)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.500 RON
- Valoare atribuită
- 46.500 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 18:58
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 18:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46.500 RON
din 46.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro