Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICAMENTE SPITAL

Număr anunț
DA21748053
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.988,73 RON
Valoare atribuită
97.988,73 RON
Data publicării
14.11.2018 14:46
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.988,73 RON

din 97.988,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.