Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare ferestre PVC clasa A, cu sticla, sita tantari (ferestre si usi) si reparatii aferente

Număr anunț
DA21730251
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
Furnizor / câștigător
SIMFLOPREST SRL (CUI RO8439649)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.790 RON
Valoare finală
21.790 RON
Data publicării
13.11.2018 11:57
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.