Ofertă refuzată Cumpărare directă

Diverse produse lactate

Număr anunț
DA21381586
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MUGURASII (CUI 14231056)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI RO6675589)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.324 RON
Valoare finală
23.324 RON
Data publicării
03.10.2018 17:04
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.