Ofertă acceptată Cumpărare directă

CYLINDRICAL FUSE 10X38 4A GG 500V AC, 6A, 10A, 16A SI SIGURANTA ZH437 E175, FUSIBLE CUT-OUT

Număr anunț
DA22245086
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
Cod CPV
31211310-4 · Sigurante fuzibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.779 RON
Valoare atribuită
1.779 RON
Data publicării
18.01.2019 10:50
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.779 RON

din 1.779 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.