Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE
- Număr anunț
- DA21753820
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 28 (CUI 4270660)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801,10 RON
- Valoare atribuită
- 801,10 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 10:11
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
801,10 RON
din 801,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro