Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii privind activitatile sportive
- Număr anunț
- DA22334590
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
- Furnizor / câștigător
- CROSSFIT MANIACS SRL (CUI RO37615226)
- Cod CPV
- 92620000-3 · Servicii privind activitatile sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 10:36
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.000 RON
din 33.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro