Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat

ALIMENTE

Număr anunț
DA21409808
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,31 RON
Valoare atribuită
341,71 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
08.10.2018 11:38
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341,71 RON

din 370,31 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 28,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.