Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcatura GPL / 12 kg
- Număr anunț
- DA21715493
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,52 RON
- Valoare atribuită
- 218,52 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 11:38
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,52 RON
din 218,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro