Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMA STERGATOR SPATE DOKKER

Număr anunț
DA22245403
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
MOTOR MIR SERV SRL (CUI RO25366091)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
30 RON
Data publicării
18.01.2019 11:05
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.