Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta AutoCAD - including specialized toolsets AD– abonament Nou AutoCAD ce include toate optiunil
- Număr anunț
- DA22244629
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48321000-4 · Pachete software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.482,12 RON
- Valoare atribuită
- 8.482,12 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 10:29
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.482,12 RON
din 8.482,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro