Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL INKJET EPSON L1455 CISS,A3,USB, RETEA , WI-FI
- Număr anunț
- DA21767735
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr.26 Iasi (CUI 32224243)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.613,36 RON
- Valoare atribuită
- 3.613,36 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 10:24
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.613,36 RON
din 3.613,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro