Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnituri birou

Număr anunț
DA21762602
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION CREANGA PIPIRIG (CUI 17108806)
Furnizor / câștigător
MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225,06 RON
Valoare atribuită
1.225,06 RON
Data publicării
15.11.2018 15:13
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225,06 RON

din 1.225,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.