Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORECTOR BANDA KORES 5 mm x 8m

Număr anunț
DA21770290
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30192910-3 · Pelicula sau banda corectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,09 RON
Valoare atribuită
34,09 RON
Data publicării
16.11.2018 11:54
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,09 RON

din 34,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.