Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica

Număr anunț
DA21768772
Autoritate contractantă
COMUNA BULZESTII DE SUS (CUI 4521400)
Furnizor / câștigător
COLOR INTEGRA SRL (CUI RO14750363)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,57 RON
Valoare atribuită
152,57 RON
Data publicării
16.11.2018 11:00
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,57 RON

din 152,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.