Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC GPV C5 LIPIRE SILICONICA 162X229 90 GR100 BUC/PACHET

Număr anunț
DA21766061
Autoritate contractantă
ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,30 RON
Valoare atribuită
21,30 RON
Data publicării
16.11.2018 09:22
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,30 RON

din 21,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.