Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS
- Număr anunț
- DA21763910
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,01 RON
- Valoare atribuită
- 107,01 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 16:28
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 16:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,01 RON
din 107,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro