Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem ForIT Ketra15, Intel Coffee Lake, Core i7 8700K 3.7GHz, 32 GB, HDD 4 TB, SSD 240, GeForce 106
- Număr anunț
- DA21766750
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
- Cod CPV
- 30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.941,17 RON
- Valoare atribuită
- 5.941,17 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 09:47
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.941,17 RON
din 5.941,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro