Ofertă acceptată Cumpărare directă

USB Flash Drive Kingston 32 GB DataTraveler D100G3, USB 3.0, black

Număr anunț
DA21766177
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
SOLUTION PLUS SRL (CUI RO24134921)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058,70 RON
Valoare atribuită
1.058,70 RON
Data publicării
16.11.2018 09:26
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058,70 RON

din 1.058,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.