Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta laser Xerox Phaser 6020, 6020V_BI A4, 12 ppm color, 1200x2400, 128 MB, duplex, USB, retea
- Număr anunț
- DA21765201
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586 RON
- Valoare atribuită
- 586 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 08:38
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
586 RON
din 586 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro