Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa HDD Extern Orico PHS-25 2.5 HDD Silicone Protection Box Black, PHS-25-BK

Număr anunț
DA21763822
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30237253-7 · Huse antipraf pentru echipamente informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,30 RON
Valoare atribuită
301,30 RON
Data publicării
15.11.2018 16:16
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 16:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,30 RON

din 301,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.