Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET INTRETINERE CAZARMA
- Număr anunț
- DA21423825
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.313,61 RON
- Valoare atribuită
- 4.313,61 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 12:45
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.313,61 RON
din 4.313,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro