Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor TN LED Philips 21.5" 223V5LHSB2/00, Full HD (1920 x 1080), 5 ms223V5LHSB2/00

Număr anunț
DA21763876
Autoritate contractantă
U.M. 02592 (CUI 12542579)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.690,05 RON
Valoare atribuită
1.690,05 RON
Data publicării
15.11.2018 16:23
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.690,05 RON

din 1.690,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.