Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator 110AH Varta Silver Dynamic

Număr anunț
DA21761306
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 3 RASNOV (CUI 29413102)
Furnizor / câștigător
ROSENAU JUNIOR SERV SRL (CUI RO29581181)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,25 RON
Valoare atribuită
625,25 RON
Data publicării
15.11.2018 14:26
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,25 RON

din 625,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.