Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piatra ornamentala din marmura pentru plante

Număr anunț
DA21417418
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
LANDISA PLANT SRL (CUI 34468791)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.168,06 RON
Valoare atribuită
4.168,06 RON
Data publicării
09.10.2018 08:41
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.168,06 RON

din 4.168,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.