Număr anunț
DA21416322
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZEREVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALA 260 (CUI 23475670)
Furnizor / câștigător
UTILBEN SRL (CUI RO18643343)
Cod CPV
16500000-0 · Remorci si semiremorci cu incarcare automata sau de descarcare pentru agricultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.795 RON
Valoare atribuită
22.795 RON
Data publicării
08.10.2018 16:20
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.795 RON

din 22.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.