Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TEAVA PVC

Număr anunț
DA21415535
Autoritate contractantă
Comuna Ceptura (Primaria Comunei Ceptura) (CUI 2845222)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245,42 RON
Valoare atribuită
1.245,42 RON
Data publicării
08.10.2018 15:23
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245,42 RON

din 1.245,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.