Acasă · Licitații
· Remorci si semiremorci cu incarcare automata sau de descarcare pentru agricultura (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Remorca(Cisterna) Vidanja PN30/2
- Număr anunț
- DA21414413
- Autoritate contractantă
- ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) (CUI 3896844)
- Furnizor / câștigător
- INGCOMION SRL (CUI RO2306554)
- Cod CPV
- 16500000-0 · Remorci si semiremorci cu incarcare automata sau de descarcare pentru agricultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.685 RON
- Valoare atribuită
- 28.685 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 14:34
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.685 RON
din 28.685 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro