Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare produse de birotica

Număr anunț
DA21414019
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PROTECTIE SOCIALA (CUI 13969234)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,65 RON
Valoare atribuită
135,65 RON
Data publicării
08.10.2018 14:19
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,65 RON

din 135,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.