Ofertă refuzată Cumpărare directă

EUTHYROX 50mcg +VITAMINA E 400MG PHARCO 2BL X 12CPS

Număr anunț
DA22229688
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33642300-5 · Terapeutica pentru patologia tiroidiana (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,04 RON
Valoare finală
279,04 RON
Data publicării
16.01.2019 12:04
Data finalizării
18.01.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.