Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice

Număr anunț
DA22335684
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU BORZA (CUI 4426328)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.356 RON
Valoare atribuită
1.356 RON
Data publicării
04.02.2019 11:37
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.356 RON

din 1.356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.