Ofertă refuzată Cumpărare directă

Publicare anunt în Monitorul Oficial Partea a 3-a

Număr anunț
DA22243175
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare finală
302,52 RON
Data publicării
18.01.2019 09:18
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.