Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de dezinfectie
- Număr anunț
- DA22334626
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ING. GHEORGHE PANCULESCU", ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055349)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC UNIFAST SRL (CUI RO17691024)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 447,10 RON
- Valoare atribuită
- 447,10 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 10:38
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
447,10 RON
din 447,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro