Ofertă acceptată
Cumpărare directă
transport marfa 7,5 t
- Număr anunț
- DA21420167
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
- Furnizor / câștigător
- BALMARKDAV S.R.L. (CUI RO28933212)
- Cod CPV
- 60183000-4 · Inchiriere de camionete cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 10:34
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.200 RON
din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro