Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE REINCARCABILA VARTA tip 9V 2000mAH cod 56722 VARTA

Număr anunț
DA21764228
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96 RON
Valoare atribuită
96 RON
Data publicării
15.11.2018 18:43
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 19:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96 RON

din 96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.