Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator VRLA nJoy, 12V 7Ah, PW7123B, conector T2 (F2), dimensiuni 151mm x 65mm x 94mm
- Număr anunț
- DA21764202
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650,90 RON
- Valoare atribuită
- 650,90 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 18:16
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 19:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650,90 RON
din 650,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro