Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII CURATENIE

Număr anunț
DA22317776
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA,COMUNA DAESTI, JUDETUL VALCEA (CUI 29055390)
Furnizor / câștigător
SDC METAL S.R.L. (CUI 39224011)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare finală
2.100 RON
Data publicării
31.01.2019 10:48
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.