Ofertă refuzată Cumpărare directă

TRANSPORT DECEDATI-PRELUARI CAZURI MEDICINA LEGALA - Radauti.

Număr anunț
DA22218435
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
THANOBEL FUNERARE SRL (CUI 25675305)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.462,80 RON
Valoare finală
7.462,80 RON
Data publicării
15.01.2019 07:29
Data finalizării
18.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.