Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISET METALIC,COMPRESOR AER 220V/50HZ 3HP 100L, PACHET CONSUMABILE INTRETINERE

Număr anunț
DA22245408
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
Furnizor / câștigător
HYDRO FLUID EXPERT SRL (CUI RO27980275)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.128,69 RON
Valoare atribuită
5.128,69 RON
Data publicării
18.01.2019 11:05
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.128,69 RON

din 5.128,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.