Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pantof drumetie dama X Ultra 3 LTR GTX L40478600

Număr anunț
DA21395727
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
MASTER SPORT SRL (CUI RO13446790)
Cod CPV
18823000-4 · Incaltaminte pentru munte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.098 RON
Valoare atribuită
1.098 RON
Data publicării
05.10.2018 09:03
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.098 RON

din 1.098 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.