Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TESTE GLICEMIE VIVA CHEK x 50buc PROMOTIE 3 CUTII TESTE = 1 GLUCOMETRU GRATIS (produs in America)
- Număr anunț
- DA22344197
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192 RON
- Valoare atribuită
- 192 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 11:28
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192 RON
din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro