Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME SI FRUCTE CENTRUL DE ZI

Număr anunț
DA22342769
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Slobozia (CUI 17197579)
Furnizor / câștigător
ALMI FRUCT S.R.L. (CUI 32928001)
Cod CPV
15331427-6 · Piure concentrat de tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807,14 RON
Valoare atribuită
807,14 RON
Data publicării
05.02.2019 10:16
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

807,14 RON

din 807,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.