Ofertă acceptată Cumpărare directă

Platforma de evaluare a dezvoltarii forma B (6/7-19 ani) si Chestionar de evaluare a strategiilor de

Număr anunț
DA21758726
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
COGNITROM S.R.L. (CUI RO14033431)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.840,34 RON
Valoare atribuită
5.840,34 RON
Data publicării
15.11.2018 12:58
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.840,34 RON

din 5.840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.