Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta medicala Giroc

Număr anunț
DA22247359
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
Furnizor / câștigător
ASISTENT MEDICAL OPRESCU ANA (CUI 38655547)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
18.01.2019 12:46
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.