Ofertă refuzată Cumpărare directă

FILTRU DISPOZABIL ANTIBACTERIAN UMIDIFICATOR - VENTILATIE MECANICA

Număr anunț
DA21744760
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
MICROMAT GRUP SRL (CUI RO5961868)
Cod CPV
33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare finală
15.000 RON
Data publicării
14.11.2018 12:50
Data finalizării
16.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.