Ofertă acceptată Cumpărare directă

rechezite de birou

Număr anunț
DA21417497
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MARTON FERENC"- PAULENI CIUC (CUI 12882422)
Furnizor / câștigător
ZENIT PLUSZ SRL (CUI RO18849662)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
624,47 RON
Valoare atribuită
624,47 RON
Data publicării
09.10.2018 08:45
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

624,47 RON

din 624,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.