Număr anunț
DA21760827
Autoritate contractantă
COMUNA DENTA (PRIMARIA COMUNEI DENTA) (CUI 4483943)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634 RON
Valoare atribuită
634 RON
Data publicării
15.11.2018 14:08
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634 RON

din 634 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.